Is Habbo Hotel veilig voor mijn kind?

Habbo Hotel wordt continu in de gaten gehouden door getrainde Moderators.  In het hotel kunnen spelers de hulp van Moderators inroepen via de 'help' button rechts bovenin het scherm. Hier kunnen spelers aangeven wat het probleem is. Als er sprake is van een noodgeval kunnen spelers ook gebruik maken van de "paniekknop" in hetzelfde venster. Verder kunnen wij alle gesprekken waar nodig volgen en eventuele zorgelijke situaties melden bij de politie.

U kunt onze Moderators en medewerkers herkennen aan een speciale Habbo Staff Badge:

Picture_266.png

Daarnaast werken wij met speciale woordfilters die scheldwoorden en zinnen die de identiteit van onze spelers kunnen vrijgeven uitfilteren. U moet dan o.a. denken aan telefoonnummers en emailadressen. Wij nemen de veiligheid van onze spelers serieus en herinneren onze spelers hier regelmatig aan. Ook is Habbo Hotel zeer actief in het geven van online safety trainingen via campagnes en wedstijden.

Hebt u meer vragen? Een aanvraag indienen
Mogelijk gemaakt door Zendesk